Chorwacja - na majówkę

Uvala Scott to ośrodek turystyczny w zatoce Dubno, w
Kraljevici na Kvarnerze. Tutaj, oprócz dwóch obiektów
usługowych na wybrzeżu morskim, bufetu i restauracji,
znajdą Państwo szereg innych atrakcji. Oprócz
wypoczynku przy morzu, można skorzystać z atrakcji sportowych (rowerów wodnych, deski do żeglowania, mini golf, tenis stołowy).

 

W ofercie:


Rijeka - to miasto kontrastów. Z jednej strony stocznia, z drugiej strony przepiękne położenie u podnóża masywu Risnjak. Naszym zdaniem jest to jedno z najpiękniej położonych miast w Chorwacji. Rijeka zaprasza na swój reprezentacyjny deptak KORZO, na którym znajdują się zabytki Rijeki oraz najdroższe i eleganckie sklepy. Nazwa miasta pochodzi od słowa rijeka – po chorwacku znaczy rzeka. Rijeka to ośrodek przemysłowy Chorwacji i największy port handlowy, tranzytowy i rybacki. Znajduje się tu również port lotniczy.


Park Narodowy Jeziora Plitwickie (Nacionalni Park Plitvička Jezera) to jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji podczas wakacji w Chorwacji. Kraina ta zachęca do odwiedzin pięknie położonymi 16 jeziorami, które wypełnia woda o intensywnie zielono-niebieskiej barwie. Pomiędzy jeziorami możemy oglądać niezliczone ilości kaskad i wodospadów.
Trasa zwiedzania wiedzie od jeziora do jeziora, podczas której możemy podziwiać małe wodospady, piękne kaskady, po których leniwie spływa woda oraz niesamowity kolor wody w jeziorach wraz z otaczającą zieloną ścianą lasu.


Krk. Miasto Krk jest stolicą wyspy i głównym ośrodkiem działalności w regionie. Stara cześć Miasta Krk jest otoczona 2000-letnimi murami obronnymi. Doświadczysz starożytną Chorwację w całej jej wspaniałości. Spacerując Placem Kamplin zobaczysz imponujący Kasztel Fronkopański na którym organizowanych jest wiele imprez kulturalnych i okazałą starowieczną Bazylikę Najświętszej Maryi Panny. Głównym punktem miasta jest Plac "Vela Placa" pełen kawiarni i restauracji, gdzie zwiedzający mogą się degustować smakiem różnorodnych potraw, których podstawą jest tradycyjna kuchnia chorwacka i śródziemnomorska.


Cena - 1230,00 zł.

- obejmuje pobyt 

     - noclegi w hotelu w pokojach 2 lub 3 osobowych

     - przejazdy autokarem klasy LUX (bar, wc, video, klimatyzacja)

     - 2 posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja)

     - fachowa opieka, program K.O.

     - 2 x wycieczki do Rieki i Krk

     - ubezpieczenie


Dodatkowo:
Wycieczka Fakultatywna do Park Narodowy Jeziora Plitwickie 25 euro/osoba
Każdy musi posiadać ważny paszport lub dowód os., prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki. Zalecamy posiadanie europejskiej karty leczenia – EKUZ, wydawaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia.