Val Thorens - Orelle

Trzy Doliny - tworzą największy rejon narciarski na świecie.
Wybierając ten region turyści mają zagwarantowane słońce i doskonałą pokrywę śnieżną gwarantowaną w ciągu całej zimy. Val Thorens położone na wysokości 2300 m n.p.m. jest najwyżej położoną stacją narciarską w Europie. Orelle znajduję się na wysokości 900 m npm w naturalnym i autentycznym środowisku wysokich Alp. Osada pozwala odkryć wspaniały górski klimat, chaty zbudowane z kamienia i drewna zwieńczone są pięknymi charakterystycznymi dla regionu Sabaudii dachówkami. Prowincjonalność i kameralność jest wielką zaletą tej wioski.
Orelle chociaż położone na uboczu jest doskonałą bazą wypadową w najwyższe partie Alp francuskich. Zdecydowanie największym atutem Orelle , magnesem przyciągającym turystów w sezonie zimowym jest sąsiedztwo z ze słynnym Val Thorens i szybki, bezpośredni dostęp do ogromnego regionu narciarskiego jakim są francuskie Trzy Doliny.
W sezonie zimowym wystarczy 16 minut aby z Orelle dostać się gondolą do terenów narciarskich Val Thorens i serca największego na świecie regionu narciarskiego. Dzięki gondoli 3 Valley Express oraz Rosael mamy zagwarantowane niezawodne połączenie z najwyżej położonymi regionami w każdych warunkach. Region narciarski Val Thorens z bazą w Orelle gwarantuje śnieg od końca grudnia do początku maja każdego roku. 

 • ZAKWATEROWANIE - Apartamenty 5 - os. Hameaux des Eaux d'Orelle

  Wnęka kuchenna ( zmywarka + Lodówka + Kuchenka elektryczna, 2 do 4 plyt + Mikrofalówka + Ekspres do kawy + toster); Pokój dzienny . Łazienka (Umywalka + Prysznic lub wanna) WC. Kryty basen+ jakuzzi (gratis); Telewizor, internet Wi-Fi w recepcji (bezpłatnie). Pomieszczenie na narty

   

 • STOKI - Trzy Doliny łącznie: 600km tras połączone systemem wyciągów, w tym: 
  150km - trudne, 250km - średnie , 200km - łatwe 
  Najdłuższy zjazd - la Cascade (Val Thorens) 5500m różnica poziomów 1700m. 
  Snowboard: Courchevel - funpark, 
  Val Thorens -snowpark, Meribel, Mottaret -halfpipe 
  Les Menuires - snowpark. 

 • CENA -  1440.00 zł. dojazd własny. Cena 1790,00 zł. dojazd autokarem klasy lux (siedzenia lotnicze, ac, video) lub bus, przewóz sprzętu narciarskiego. 

  7-dniowy pobyt, zużycie prądu i wody, poszewki na pościel, tv, Internet WIFI w recepcji, Kryty basen+ jakuzzi, ubezpieczenie NW, KL, OC, SS. 6 dniowy skipass na region Val Thorens - Orelle - 140 km. tras. Opiekę pilota oraz rezydenta na miejscu. Opiekę instruktora na trasach narciarskich. Cały dzień szaleństwa na stoku, 

 • DODATKOWO -  Każdy uczestnik powinien posiadać KASK. Snowboarderzy dodatkowo specjalne rękawice. 

  Cena nie obejmuje: ręczników, kaucji zwrotnej za apartament 400e/apt, końcowego sprzątania apartamentu (możliwość posprzątania we własnym zakresie bez opłat);

 • LIMIT BAGAŻU PODCZAS PODRÓŻY AUTOKAREM lub BUSEM: 

 • 1 sztuka bagażu głównego (walizka lub torba sportowa do 20 kg.

 • 1 para butów narciarskich lub snowboardowych w pokrowcu do 5 kg. 
 • 1 szt. sprzętu sportowego (narty z kijkami lub deska snowboardowa w pokrowcu)
 • 1 szt., bagażu podręcznego do 5 kg.

 

Obowiązuje limit bagażu, ponieważ pojemność bagażników oraz ładowność autokaru jest ściśle okreśłona. Przed przekazaniem bagażu głównego (walizka, buty, narty lub deska) kierowcy do spakowania, proszę zgłosić się do pilota grupy w celu odebrania zawieszki-naklejki na bagaż. Organizator ma prawo odmówić zabrania na pokład nadbagażu w przypadku zapełnienia luków bagażowych.